Fizbot nedir?

Fizbot; emlak sektörü özelinde arama motoru işlevi ile; internet ortamında, tamamen kamuya açık olan, aleni verileri bir araya getirerek sahip olduğu yapay zeka teknolojisi ve makine öğrenim teknikleri ile katma değer katarak bu bilgileri profesyonel emlak danışmanlarının kullanımına sunmaktadır. Ayrıca  Fizbot Dijital Asistan, emlak danışmanlarının her geçen gün daha da dijitalleşen hizmet sektörünün hızına ve ihtiyaçlarına kolayca ayak uydurmalarını sağlamak amacıyla emlak sektörüne özel olarak tasarlanmış bir dijital asistan teknolojisidir.

Fizbot’u yalnızca emlak yetki belgesine sahip emlak danışmanları ve bu danışmanların bağlı olduğu emlak ofisleri kullanabilmektedir. Buuygulamanın kullanıcıları, uygulamayı yalnızca ticari maksatlarla kullanmakta olup emlak danışmanları haricinde mevzuat kapsamında tüketici sıfatına sahip gerçek kişiler bu uygulamayı kullanamazlar.

Fizbot kullanan gayrimenkul profesyönelleri teknolojinin sağladığı kolaylıklardan faydalanarak daha verimli ve analitik bir şekilde günlük çalışmalarını tamamlamaktadır. Bu çalışmalar sayesinde gayrimenkul danışmanlarının ve gayrimenkul paydaşlarının gelirini arttırırken, gayrimenkul danışmanlarınının müşterilerinin daha uyguna ev bulabilmesini sağlayarak barınma ihtiyacında adaleti sağlamaktadır.

Fizbot geliştirmiş olduğu CRM araçları ile, gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren profesyonellerin tüm işlerini dijitalleştirerek zamandan tasarruf sağlarken aynı zamanda yüksek teknolojili katma değerleri ile kullanıcıların kazançlarını ve müşterilerine verdiği hizmet kalitesini arttırmayı hedefler. Ayrıca kamuya açık ve aleni olan tüm verileri düzenleyip bir araya getirerek kullanıcılarına kolaylık sağlar.

Fizbot arama motoru prensiplerine bağlı kalarak topladığı bilgiler ile kullanıcılarına, geniş bir perspektif ile bakma olanağı sağlayarak sektör içerisindeki yanlış fiyatlama ve dalgalanmaların sektördeki etkilerini en aza indirgemesine yardımcı olur.

Fizbot, gayrimenkul sektörü özelinde bir arama motoru işlevine sahip olduğu için internet ortamında, tamamen kamuya açık olan, aleni bilgileri kendi arayüzünde siz değerli kullanıcılarımıza sunmaktadır. Bu bilgilerin sunumu noktasında Fizbot, sözü geçen bilgilerin tamamını kullanıma sunmamakta olup yalnızca ilgili gayrimenkullerin değerlemesi ve teknik analizi çerçevesinde önem teşkil edecek bilgileri barındırmakta ve kullanıcılarına sunmaktadır. Kullanıma sunmuş olduğumuz içerikler tamamen kamuya açık olan, aleni ve olgusal teknik verileri içermektedir. Bu veriler içerisinde yer alan görseller, ilgili kaynakta yer alan tam boyutlu veya teknik işlemlere tabi tutulmuş görseller olmayıp yalnızca “thumbnail boyutlu” görsellerdir. Fizbot, ilgili kaynakta yer alan tüzel veya gerçek kişilerce yazılmış olan gayrimenkule ilişkin açıklamaları barındırmamakta ve/veya kullanıcılarına sunmamaktadır.

Fizbot üyeliğinizi fizbot.net üzerinde bulunan iletişim kanallarından başlatabilirsiniz. Üyeliğinizin iptalini de aynı kanallar üzerinden sağlayabilirsiniz. Üyelik iptaline ilişkin detaylı bilgiye https://fizbot.net/kullanim-sartlari adresinden ulaşabilirsiniz.

Fizbot; kamuya açık olan, aleni yüzlerce kaynaktan elde ettiği olgusal teknik verileri  makine öğrenmesi ve yapay zeka teknolojilerini kullanarak siz değerli kullancılarımızın kullanımına sunmaktadır. Genel arama motoru prensipleri gereğince yalnızca ilgili gayrimenkullerin değerlemesi ve analizi hususunda önem teşkil edecek bilgileri barındırmamız sebebiyle, sözü geçen gayrimenkule ilişkin daha detaylı bilgilere erişmek isteyen kullancılarımız, uygulama arayüzünden kolaylıkla ilan kaynağına giderek detaylı incelemeleri yapabilimektedir.

Fizbot; kuruluşundan bu yana hukukun üstünlüğü prensibini ön planda tutan bir şirket bünyesinde geliştirilen bir uygulamadır. Bu nedenle Fizbot, uygulama içerisinde; Kişisel Verileri Koruma Kanunu ile koruma altına alınan hiçbir veriyi katiyen barındırmamakta ve/veya kullanıcılarına sunmamaktadır.

Fizbot bir gayrimenkul ilan sitesi değildir. Genel arama motoru prensiplerine bağlı kalarak hizmet sunan Fizbot’ta, kullanıcıların bu uygulamayı kullanarak ilan yayınlaması hiçbir suretle mümkün değildir.