Sizin için daha fazlasını yapabilmek, daha yüksek kalitede hizmetler sunabilmek ve işlerinizi daha etkili bir şekilde yönetebilmeniz için ekonomik şartların gerekliliklerini göz önünde bulundurarak abonelik ücretlerimizde değişikliğe gidiyoruz.

*Mevcut Bireysel Abonelerimiz paket yenileme tarihlerine kadar eski fiyatlardan üyeliklerine devam edebileceklerdir. 15 Haziran tarihinden sonra olan üyelik yenilemelerinde güncellenen avantajlı fiyatlar uygulanacaktır.

Kurumsal ve ofis olarak satın almış olan müşterilerimiz ile yetkili satış sorumlularımız iletişime geçerek avantajlı ücretler hakkında detaylı bilgi verecektir.

Sizinle birlikte büyümeye ve gelişmeye devam etmek istiyoruz. Değişiklikler hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın. Müşteri hizmetlerimiz her zaman sizin yanınızda olacak ve yardımcı olacaktır.

Sürekli gelişen Fizbot ailesi olarak, desteğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sıkça Sorulan Sorular

15 Haziran tarihinden önce tüm yenilemeler eski fiyatlar (₺99/ay) üzerinden gerçekleşir. Bu durumda paketiniz tekrar yenilenene kadar eski fiyatlardan kullanmaya devam edebilirsiniz. 15 Haziran itibari ile yenilemelerde yeni fiyatlar geçerli olur.

Mevcut müşterimiz olduğunuzdan paket değişiminde yeni avantajlı fiyatlardan yararlanabileceksiniz.

Paketler ancak bitiş tarihinde yenilenebilir veya değiştirilebilir.

Evet, hizmetlerde herhangi bir değişiklik olmayıp Fizbot’un bütün özelliklerinden yararlanabileceksiniz.

Kurumsal müşterilerin fiyatları ile ilgili satış ekibimiz birebir iletişime geçerek bilgi verecektir. Aynı zamanda bilgi için [email protected] email adresimize yazabilir, +908508408489 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir veya +905376176601 numaralı WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hayır, daha önce abonelik iptal edildiyse ve 15 Hazirandan önce herhangi bir abonelik alınmadıysa Yeni Bireysel Abonelikler için olan fiyatlarla devam edilir.

%100
MEMNUNİYET GARANTİSİ

Ücret İade Garantisi

İstediğin Zaman İptal

TEK PAKET,
SINIRSIZ KULLANIM

10.000.000+ İlan Veritabanına Sınırsız Erişim

5 Farklı Emlak Değerleme Tekniğinde Sınırsız Rapor Yaratma