Fizbot olarak, kullanıcılarımıza daha iyi hizmet verebilmek için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. İşletmenizin başarısı için en yüksek kalitede ürünler ve hizmetler sunarak destek oluyoruz.

Emlak danışmanlarının dijitalleşme serüveninde yeni bir bakış açısı oluşturan Fizbot’u geliştirerek sektörümüzde öncü olmaya devam etmek istiyoruz. Bunu en etkili ve verimli şekilde yapabilmek için Fizbot abonelik fiyatlarında bir güncelleme yaptık. Buna göre;

Sıkça Sorulan Sorular

X Nisan tarihinden önce tüm yenilemeler eski fiyatlar (₺99/ay) üzerinden gerçekleşir. Bu durumda paketiniz tekrar yenilenene kadar eski fiyatlardan kullanmaya devam edebilirsiniz. X Nisan itibari ile yenilemelerde yeni fiyatlar geçerli olur.

Mevcut müşterimiz olduğunuzdan paket değişiminde yeni avantajlı fiyatlardan yararlanabileceksiniz.

Evet, hizmetlerde herhangi bir değişiklik olmayacak. Bunun dışında Fırsat Yönetimi özelliği yayınlanmış olacak ve bu özellik de pakete dahil olacak.

Paketler ancak bitiş tarihinde yenilenebilir veya değiştirilebilir.

Kurumsal müşterilerin fiyatları için satış ekibimiz bire bir iletişime geçerek bilgi verecek.

Hayır, daha önce abonelik iptal edildiyse ve X Nisan’dan önce herhangi bir abonelik alınmadıysa yeni müşteriler için olan fiyatlarla devam edilir.

Bu değişiklikle birlikte sizinle birlikte çıktığımız bu yolda Fizbot’u hiç durmadan geliştirmeye ve büyütmeye devam edeceğiz.

Herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizlerle çalışmaya devam etmek için sabırsızlanıyoruz.

%100
MEMNUNİYET GARANTİSİ

Ücret İade Garantisi

İstediğin Zaman İptal

TEK PAKET,
SINIRSIZ KULLANIM

10.000.000+ İlan Veritabanına Sınırsız Erişim

5 Farklı Emlak Değerleme Tekniğinde Sınırsız Rapor Yaratma