Değerli Fizbot Kullanıcıları,

Sahibinden.com tarafından açılan dava kapsamında mahkeme tarafından verilen ihtiyati tedbir kararıyla erişime kapattığımız sahibinden.com ilan kaynağını, tarafımızca yapılan itiraz üzerine mahkemenin Fizbot lehine karar vermesi sonucu tekrar yayına aldığımızı bildirmekten mutluluk duyarız. Sahibinden.com üzerinde yayınlanan ilanları, sadece emlak danışmanları için tasarlanmış olan Fizbot platformunda görmeye devam edebilirsiniz.

Teknoloji herkesin hakkıdır!

Uzun süredir, emlak hizmet sektörünün gelişimi ve siz emlak danışmanlarının müşterilerinize daha kaliteli ve etkili hizmet sunabilmesini sağlayabilmek amacıyla, inovatif ve kolay kullanımı olan teknoloji çözümleri yaratmak için her türlü olumsuzluğa rağmen büyük mücadele veriyoruz. Ancak, ihtilafa konu ilan kaynağı, kamuya açık ilan verilerinin bir kısmını kullanarak yaratmış olduğumuz inovasyon ve teknolojilerden rahatsız olup, hukuki yollara başvurarak bunu engellemeye çalıştığı için 22 Mart 2023 – 5 Mayıs 2023 tarihleri arasında bu kaynaktan gelen verilerde kesintiler yaşandı. Buna rağmen, 27 Nisan 2023 tarihinde görülen duruşmada mahkeme, ihtiyati tedbir kararını kaldırılmasına karar vererek, bu içinde bulunduğumuz teknoloji çağında siz değerli emlak danışmanlarının en büyük ihtiyacı ve hakkı olan inovatif teknoloji çözümlerimizi kesintisiz olarak sunmaya devam etme imkanı vermiştir.

Sektörümüz adına kararlı mücadelemizde desteğiniz çok kıymetli!

Sektörel mücadelemizde sizlerin desteği bizim için son derece önemlidir. Bu güç ve destek sayesinde, hem Türkiye’deki teknoloji üretimimizi hem de Avrupa’ya teknoloji ihracatımızı daha da ileri götüreceğiz. Fizbot olarak, sektörümüze özgü teknolojik çözümler ve hızlı gelişmelere ayak uydurarak, sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz.

Bu mücadelemizde vermiş olduğunuz kıymetli destekleriniz sayesinde başardıklarımız, Fizbot’un emlak sektörü için geliştirdiği teknolojik çözümler ve yenilikçi yaklaşımının ne kadar değerli ve kritik olduğunu, aynı zamanda izlediğimiz yolun ne kadar doğru olduğunu bir kez daha göstermiştir. Bu nedenle, siz değerli kullanıcılarımıza en üst düzeyde teknolojinin gücünü ve yenilikçi anlayışımızı sunarak, sektörümüzdeki birçok konuya öncülük etmeye devam edeceğiz.

Bizlere verdiğiniz destek için teşekkür eder, sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımızı kararlılıkla sürdüreceğimizi belirtmek isteriz.