Blog

Fizbot Blog Açıldı!


Emlak piyasasındaki gelişmelerin takip edilebilmesi ve Fizbot dünyasındaki yeniliklere daha kolay ulaşılmasını sağlamak amacıyla Fizbot Blog, siz değerli kullanıcılarımızın kullanımına açıldı!

Fizbot Blog, bu aydan itibaren emlak ve gayrimenkul piyasasına dair içerik üretimine başlıyor. Uzmanlarımızın gündem üzerine yorumları, emlak sektöründeki değişimler, Fizbot güncelleme özellikleri ve Fizbot eğitimleri gibi kullanıcılarımızın merak ettiği alanlarda daha detaylı bilgilere bu alanda yer vereceğiz. Fizbot'a yeni danışmanlarımız için Fizbot'un özelliklerini ve ayrıcalıklarını anlattığımız, etkin ve efektif kullanımına dair detaylı online eğitimlerimize link üzerinden katılabilirsiniz.

3500'den fazla emlak danışmanımız, dijital asistanları olarak Fizbot'u tercih ediyorlar. Fizbot dünyasındaki gelişmeleri yakından takip etmek için gözünüz Fizbot Blog'ta olsun!

Fizbot Aylık Bültene Kayıt Olun

Fizbot Blog olarak sizlere en değerli bilgileri ulaştırmak için durmadan çalışıyoruz. Bu ve bunun gibi makalelerin e-postanıza aylık bülten olarak gelmesini istiyorsanız bize e-posta adresinizi vermeniz yeterli.